infografika z wizerunkiem artystki

Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca: debiutancki i autorski koncert Dominiki Kocur z zespołem zatytułowany „Przełom”

 

Dominika Kocur  wraca na scenę naszego miasta po kilku latach nieobecności, tym razem z autorskim materiałem. Śpiewa, pisze teksty, komponuje, gra na gitarze i ostatnio także na ukulele. „Moje piosenki to kompozycje proste, szczere, ubrane w teksty bez żadnej ściemy. Momentami subtelne, chwilami bezlitosne dla współczesności. Mnie dały wolność. Być może dla słuchaczy również okażą się odkrywcze. Serdecznie zapraszam.”

Artystka chętnie włącza się w inicjatywy charytatywne, dlatego w tym roku zagrała w Gliwicach dwa koncerty oparte o repertuar polsko-ukraiński. „W lutym w Ukrainie wybuchła wojna, ktoś musiał zaśpiewać dla Nich. Wzięłam gitarę, zaczęłam szukać ukraińskich inspiracji i tak powstał piękny charytatywny polsko-ukraiński projekt.” Jeden z tych koncertów miał miejsce także w Stacji Artystycznej Rynek.

Niedawno w Gliwicach, w ramach projektu Nastaw Ucho organizowanego na terenie naszego miasta od kilku lat, miał miejsce koncert muzyki z bajek Disneya. „Miałam tę ogromną przyjemność zaśpiewać tę fantastyczną bajkową przygodę. Poznałam fenomenalnych ludzi, których zabieram ze sobą na scenę Stacji w listopadzie.”

 

Koncert odbędzie się w sobotę 26 listopada, początek o godzinie 18:00. Wstęp wolny. U boku Dominiki Kocur wystąpią muzycy projektu Nastaw Ucho 2022. Nie może Was zabraknąć!

 

Organizator: Stowarzyszenie GTW

Wydarzenie zorganizowane w ramach projektu Stacja Artystyczna Rynek przy wsparciu finansowym Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.

 

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

Data wydarzenia:
26 listopada | godz. 18:00
Miejsce wydarzenia
Stacja Artystyczna Rynek, Rynek 4-5, Gliwice
Wstęp bezpłatny