Ostatnio pogoda pokrzyżowała nam plany i musieliśmy odwołać Letnie Kino Plenerowe na osiedlu Wojska Polskiego. Nic straconego. Zapraszamy w sobotę (27 sierpnia).

O godzinie 18:00 rozpocznie się seans dla najmłodszych – film pt. „BARANEK SHAUN-FILM. FARMAGEDDON”.

Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona  niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę? (źródło: filmweb.pl)

O godzinie 20:00 zapraszamy starszą widownie na film „Na rauszu”.

Czworo przyjaciół jest nauczycielami w małomiasteczkowym liceum. Pewnego dnia spotykają się, aby świętować urodziny jednego z nich. Po wypiciu paru kieliszków szampana wdają się w dyskusję, w wyniku której wysnuwają ciekawą teorię. Zgodnie z nią utrzymywanie przez człowieka poziomu 0,5 promilu alkoholu we krwi skutkuje produkcją hormonów szczęścia w organizmie. Wzrasta również wydajność danej osoby i pobudzona zostaje jej zdolność do kreatywnego myślenia. Bohaterowie postanawiają na własnej skórze sprawdzić słuszność owej teorii. Będą zażywać odpowiednią dawkę alkoholu przez cały dzień, również w pracy. Początek wcielania teorii w życie zapowiada się obiecująco. Stopniowo jednak eksperyment wymyka się bohaterom spod kontroli. (źródło: filmweb.pl)

Data wydarzenia:
27 sierpnia | godz. 18:00
Miejsce wydarzenia
Wojska Polskiego - ZSP nr 5, ul. Kozielska 39
Wstęp bezpłatny