Kobieta grająca na gitarze

Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca:

koncert Joanny Mioduchowskiej

Serdecznie zapraszamy na ostatni w tym roku PaskudoFonijny koncert. Między pieczeniem pierników, myciem okien i bieganiem za prezentami, znajdź chwilę na zatrzymanie, odpocznij wsłuchując się piosenki Asi Mioduchowskiej.
Joanna Mioduchowska jest autorką słów i muzyki oraz wykonawczynią piosenek. Śpiewa, gra na gitarze i harmonijkach ustnych. Jej utwory znalazły uznanie zarówno w kręgach piosenki autorskiej, literackiej, muzyki folkowej, bluesowej oraz country (wyróżnienie w konkursie festiwalu Piknik Country 2021 r w Mrągowie na Piosenkę Drogi dla piosenki p.t. „Nieśmiali”)
Jest laureatką wielu muzycznych festiwali piosenki autorskiej m.in. Międzynarodowy Festiwal Bardów OPPA 2010 -Złota Piątka,; Międzynarodowy Festiwal Piosenki Autorskiej Poetyckie Rubieże 2012 -Grand Prix; OSZPA-ORANŻERIA 2007 –Nagroda im. Agaty Budzyńskiej i wielu innych.
Jest autorką wielu opracowań muzycznych wierszy poetów -B. Leśmian, J. Tuwim, A. Asnyk. J. Iwaszkiewicz i innych ,także współczesnych autorów – Romy Rappe, Tadeusza Krzysztofa Knyziaka, Andrzeja Kubiaka, Małgorzaty Krusiewicz i innych
Należy do Grupy Literacko- Muzycznej Terra Poetica.

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

Data wydarzenia:
11 grudnia | godz. 18:00
Miejsce wydarzenia
Fundacja PaskudoFonia, Gliwice ul. Bednarska 8
Cena biletów:
od 30 zł
Dodatkowe informacje:
Bilety: 30 zł przedsprzedaż/ 40 zł w dniu koncertu – dostępne w naszym sklepiku online i stacjonarnie w Sklepiku Charytatywnym PasCuda na Bednarskiej 8 (w podwórku).