Centrum Kultury Victoria i Stacja Artystyczna Rynek zapraszają na spotkanie w ramach cyklu Podróże ze Stacją „Tajlandia – egzotyczna codzienność”.

Odkąd pamiętam, możliwość podróżowania po Świecie bardzo mnie pasjonowała. Każdy moment bycia w drodze dostarcza niepowtarzalnych chwil przeżywania życia całym sercem. Nie preferuję zorganizowanych wycieczek, dlatego każdą dalszą podróż organizuję we własnym zakresie, dzięki czemu jest mi łatwiej doświadczać codziennego życia w danym kraju. Podróżowanie zacząłem już w wieku kilkunastu lat najczęściej wybierając Polskę i środkową Europę. W kolejnych latach mogłem odwiedzić dalsze obszary naszego kontynentu, a także ruszyć na krańce Świata. Jest takie bardzo prawdziwe powiedzenie wśród podróżników, że „pieniądze wrócą, czas już nie” i tego się trzymam korzystając z możliwości podróżowania w każdej wolnej chwili swojego życia. – tak opowiada o sobie Wojciech Karpowicz, który poprowadzi wykład „Tajlandia – egzotyczna codzienność” w ramach cyklu Podróże ze Stacją.

Wojciech Karpowicz Tajlandię odwiedził w 2013 roku

– Tajlandia jest podróżniczą mekką dla każdego, kto chce każdego dnia doświadczać wyjątkowego piękna tropikalnej natury. Również dla każdego, kto ceni sobie podczas podróży kontakt z codziennością życia tamtejszej ludności, tej bardziej współczesnej w miastach i tej bardziej rdzennej na prowincjach.

Zapraszamy na prelekcję.

Data wydarzenia:
28 września | godz. 17:00
Miejsce wydarzenia
Stacja Artystyczna RYNEK, ul. Rynek 4-5, Gliwice
Wstęp bezpłatny
Dodatkowe informacje:
Organizatorzy: Stacja Artystyczna Rynek, Stowarzyszenie GTW, Centrum Kultury Victoria