Zapowiedź wydarzenia, które odbędzie się na Rynku 21 marca. Fioletowe tło i kilka białych kwiatów. Ręka trzymająca telefon komórkowy. Napisy: GAMA ma rok, pokaż, że z kulturą Ci do twarzy.

21 marca będziemy czekać na Was na gliwickim Rynku. Okazja do spotkania to pierwszy dzień wiosny i pierwszy rok działalności GAMY, czyli Gliwickiej Aplikacji Miejskich Aktywności.

„Pokaż, że z kulturą Ci do twarzy” – to hasło naszej FOTOakcji. Między godziną 13.00 a 17.00 będziecie mogli stanąć przed obiektywem znanego gliwickiego fotografa, Michała Buksy.

Wierzymy, że powstaną piękne portrety, prezentujące ludzi uśmiechniętych, lubiących Gliwice, pełnych pasji i talentu. Przyjdźcie z rodziną i przyjaciółmi. Fotografie opublikujemy na naszej stronie na Facebooku. Jeżeli jesteś np. artystą, reprezentujesz stowarzyszenie, organizujesz warsztaty, prowadzisz miejsce przyjazne kulturze – zachęcamy, żeby pod postem napisać o sobie kilka słów i zostawić swoją wizytówkę. Tak zyskamy okazję, że się poznać.

Jeżeli jeszcze nie znasz Gliwickiej Aplikacji Miejskich Aktywności, z przyjemnością Ci o niej opowiemy i pomożemy zainstalować na smartfona. Chętnie wysłuchamy także użytkowników, którzy korzystają z GAMY. Porozmawiajmy przy herbacie, zasmakujmy w kulturze.


Gliwicka Aplikacja Miejskich Aktywności to źródło wiedzy o wydarzeniach kulturalnych, sportowych, edukacyjnych i rozrywkowych. Kalendarz uzupełniany jest zarówno przez miejskie instytucja, jak i zewnętrznych organizatorów. Zapowiedzi koncertów, spektakli, warsztatów, seansów filmowych – dla dzieci i dorosłych – dostępne są w kalendarzu. GAMA to baza miejsc, gdzie trafiły m.in. muzea, kina, lokale gastronomiczne, hotele, biblioteki. Dzięki mapie łatwo namierzysz interesujący Cię punkt i wyznaczysz trasę, jak do niego dotrzesz. Gotowe trasy na spacery i fotoretrospekcje – to ciekawe propozycje dla tych, którzy chcą lepiej poznać Gliwice.

W ciągu roku blisko 5 800 osób pobrało GAMĘ na swój telefon. W sumie do systemu organizatorzy imprez wprowadzili ponad 2100 wydarzeń.

Data wydarzenia:
21 marca | godz. 13:00
Miejsce wydarzenia
Rynek
Wstęp bezpłatny