Napisy Prywatka w Bojkowie - Bojków de Janeiro. Na grafice wiele rysunkowych postacie rodem z karnawału. W przebraniach z piórami. Nawiązanie do karnawału w Rio de Janeiro.

Zapraszamy Was do naszego Bojków de Janeiro! Będzie hucznie i kolorowo. Mamy nadzieję, że na kolejnej Prywatce będziemy bawić się (co najmniej) tak dobrze, jak na najsłynniejszej karnawałowej paradzie na świecie. Samba!

Muzycznie oddamy Was w ręce Prywaciarzy, gliwickiego duetu djsko-konferansjerskiego. Paweł i Bartek zakręcą czarną (winylową) płytą. Gorącą atmosferę podgrzewać będą latynoskie rytmy, które tej nocy wymieszają się z największymi tanecznymi hitami. Parkiet zapłonie! Na spragnionych czekać będzie bar.

Brazylijskim karnawałem rządzi gorąca muzyka, żywioł i najlepsi tancerze w kolorowych kostiumach. Puśćcie wodze fantazji i przebierzcie się tak, jakbyście właśnie szli w wielkiej karnawałowej paradzie w Rio. Pióra, maski, cekiny, brokat – mile widziane.

My z kolei – jak zwykle – zadbamy o dobrą atmosferę i niesamowitą oprawę wizualną naszej Prywatki. Do zobaczenia w Bojków de Janeiro.


Ważne, bilety będą sprzedawane TYLKO w dniu wydarzenia bezpośrednio przed wejściem na sale. Koszt – 20 zł od osoby.

 

Data wydarzenia:
9 lutego | godz. 19:00
Miejsce wydarzenia
CK Victoria - Scena Bojków, ul. Parkowa 5, Gliwice
Cena biletów:
20 zł