Grafika informująca o Prywatce w Bojkowie.

Po sukcesie pierwszego tanecznego spotkania w Bojkowie, znów zapraszamy Was na świetną zabawę w stylu retro, czyli Prywatkę. Uwaga, tym razem motyw przewodni to filmowe hity. Chętnie zobaczymy Was przebranych za ulubionych bohaterów z wielkiego ekranu. Marlin Monroe, Indiana Jones, Spider Man, Kobieta Kot, Leon Zawodowiec, Trinity? Puśćcie wodze fantazji!

Do tańca zapraszamy Was od godziny 19.00, wtedy też otworzymy bar, który tego dnia stanie w Scenie Bojków. Rytm zabawie nadawać będą Prywaciarze, czyli nasz gliwicki duet konferansjersko-djski – Bartek i Paweł. Na Prywatce bawimy się do północy, chociaż podejrzewamy, że nie będziecie chcieli zejść z parkietu… Nasz cel to stworzenie atmosfery jak na najlepszych prywatkach – ma być więc dobra muzyka i swobodna atmosfera.
Dajcie się porwać zabawie i przyjdźcie na Prywatkę w przebraniach inspirowanych minionymi latami lub postaciami z Waszych ulubionych filmów. Wasze kreacje uwiecznimy na pamiątkowych zdjęciach, które każdy będzie mógł zabrać do domu.
Data wydarzenia:
14 kwietnia | godz. 19:00
Miejsce wydarzenia
CK Victoria - Scena Bojków, ul. Parkowa 5, Gliwice
Cena biletów:
10 zł
Dodatkowe informacje:
Bilety do kupienia w dniu Prywatki bezpośrednio przed wejściem na salę.