Zdjęcie przedstawiające tancerki w kolorowych strojach. Tekst informujący o wydarzeniu.

Gorące rytmy zawitają do Gliwic! Koncert muzyki latynoskiej, pokaz samby i salsoteka – tego wieczora nie zejdziecie z parkietu!

KONCERT MUZYKI LATYNOSKIEJ

Juanky Leon & Sabrosura Viva (Kuba / Kolumbia / Wenezuela)

Doświadczeni i energetyczni muzycy z Ameryki Łacińskiej, którzy zagrają i zaśpiewają największe przeboje muzyki latino. Muzycy z Kuby, Kolumbii, Wenezueli. Salsa, meregue, bachata i son w najlepszym możliwym wykonaniu!

Śpiewający DJ z Kuby: DJ JUANKY (Juanky Leon) – Znana kubańska osobistość, jeden z piękniejszych głosów son wszystkich czasów, były wokalista słynnej kubańskiej orkiestry Klimax w największych latach jej świetności. W Polsce od kilku lat znany, ceniony i podziwiany jako wokalista solista, ale także jako śpiewający DJ Juanky oraz animator kultury kubańskiej. Zabawa z Juanem to niepowtarzalne doświadczenie.

 

POKAZ SAMBY BRAZYLIJSKIEJ

Zdjęcie jednej z tancerek latino.Prezentowany przez tancerki z Ameryki Południowej

 

Zespół taneczny tworzą najlepsze tancerki latino mieszkające w Polsce, które z powodzeniem odnajdują się także na rynku modelingu, reklamy, seriali i filmu. Reprezentują międzynarodowy skład z krajów Ameryki Łacińskiej. Występują w oryginalnych kostiumach i stylizacjach, sprowadzanych prosto z Brazylii. Tancerki mają za sobą kilkunastoletnią edukację taneczną i wieloletni staż sceniczny, więc gwarantujemy udaną zabawę w profesjonalnej odsłonie tańca latynoskiego!

g. 19.00 – otwarcie letniego tarasu Ruin Teatru

g. 20.00 – część artystyczna

Organizator: Centrum Kultury Victoria w Gliwicach

Partnerzy wydarzenia: PKM Gliwice, Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach, Qubus Hotel, Gents Events

Patroni medialni: Nowiny Gliwickie, Radio CCM, Dzisiaj w Gliwicach

fot. materiał organizatora

Data wydarzenia:
7 lipca | godz. 19:00
Miejsce wydarzenia
Ruiny Teatru Victoria, al. Przyjaźni 18, Gliwice
Wstęp bezpłatny