Grafika promująca imprezę sylwestrową.

Na tej imprezie poczujesz się jak u najlepszych znajomych. Świetna muzyka, rozmowy do białego rana przy kuchennym stole, toast o północy wzniesiony z bliskimi – taki mamy przepis na najlepszą imprezę sylwestrową. Bawić będziemy się od godziny 20.00 (31 grudnia) do godziny 3.00.

Chodźcie, oprowadzimy Was po PreZero Arenie Gliwice, którą zmienimy na jedną noc w naszą wielką chatę. Salon wypełni taneczna muzyka na żywo, gdzie rytm zabawie nadawać będą Rat Kru ze swoim aerobikiem dla oczytanych oraz Mike Rif & Cubania w rytmie salsy. Po północy stery przejmie DJ BABA, rezydent śląskiej aglomeracji, który sięgnie do największych hitów dyskotekowych od lat 80. do teraz.

W małym pokoju rządzić będzie DJ Tigre, a to oznacza świetną zabawę i taniec do świtu. To będzie mieszanka tropikalnych rytmów prosto z Dominikany.

Byłeś kiedyś na domówce, gdzie w pewnym momencie najlepsza część imprezy przenosi się do kuchni? U nas pewnie będzie podobnie… Tyle że stoły rozstawimy w ogrodzie pełnym kwiatów (rodem z Alicji w Krainie Czarów). Na naszym garden party czekać będzie na Ciebie sylwestrowe menu. Znamy takich, dla których nie ma imprezy bez gier (planszowych i nie tylko), w które na naszej domówce zagracie w sypialni… Wiemy, że będziecie chcieli sylwestrową noc zapamiętać na długo. Na pamiątkę zostaną zdjęcia, które zrobicie na specjalnie przygotowanych fotościankach.

O północy – niespodzianka (!) – i wspólny toast!

Zapraszają Miasto Gliwice, Centrum Kultury Victoria i PreZero Arena Gliwice. 

*Wstęp na wydarzenie dla osób 16+. Poniżej 18. roku życia możliwość wejścia z opiekunem.

* W trakcie realizacji wykorzystane będą lasery, niestandardowe oświetlenie sceniczne (stroboskop) oraz dym sceniczny.
Jeżeli jesteś osobą ze szczególnymi potrzebami, chcesz wziąć udział w wydarzeniu i masz pytania w kwestii dostępności, skontaktuj się z nami, pisząc na adres kontakt@ckvictoria.pl lub dzwoniąc: 32 444 28 12.

Grafika prezentująca zdjęcia artystów, którzy wystąpią na sylwestrze.Muzykę w sylwestrową noc zapewnią

RAT KRU

Poznańskie duo muzyczne założone w 2016 roku przez Witolda Skrzypczaka (Rat One) i Pawła HorboAwego (Papa Musta), tworzące muzykę techno-rap, odwołując się przy tym do brzmień muzyki klubowej lat 90-tych. Duet zdobył rozpoznawalność w 2018 roku dzięki singlowi „Hordo” i wykorzystaniu wizerunku szczura, podkreślającego jego undergroundowy rodowód. Od tego czasu zagrał dziesiątki koncertów w całym kraju, w tym na wielu prestiżowych festiwalach i konkursach dla debiutantów. Artyści odważnie balansują na granicy sztuki i kiczu, nigdy jej jednak nie przekraczając.

DJ TIGRE

DJ z Dominikany, występował na największych klubowych scenach w Polsce, Hiszpanii, Niemczech i jego rodzinnej Dominikanie. Jak nikt potrafi mieszać tropikalne rytmy, jak bachata, salsa, merengue i reggaeton. Kocha i umiejętnie wykorzystuje także Afrobeat.

MIKE RIF & CUBANIA

Będziemy tańczyć – to najlepsza zapowiedź kolejnych artystów.  MIKE RIF to kubański wokalista i aranżer z wieloletnim doświadczeniem, uwielbiany przez publiczność. Artysta pełen pasji i pozytywnej energii, a na jego repertuar składają się utwory własne, mocno związane z rytmami latino, tradycyjne kubańskie brzmienia i aktualne hity latino. Od ponad 4 lat przewodzi formacji CUBANIA, z którą występuje na różnych scenach, zawsze serwując publiczności świetną zabawę. Zespół wykonuje skomponowane przez Mike’a utwory, jak i znane covery kubańskie i hity latino. CUBANIA to energetyczny zespół z niewiarygodną łatwością improwizacji scenicznej, dla którego scena i muzyka są naturalnym środowiskiem, w którym porusza się z ogromną łatwością. MIKE RIF, niezwykle żywiołowy, urodzony sceniczny temperament, zabierze Was w muzyczną podróż po Karaibach. Usłyszycie tradycyjne utwory kubańskie i aktualne hity latino.

DJ BABA

Odnajduje się w każdym stylu muzycznym i wyczuwa gust tańczących szybciej od nich. Jego sercu najbliższa jest stylistyka reggaeton, moombathon, r&b, commercial house, ale ukształtowała go muzyka rockowa. W sylwestrową noc zagra jeszcze inaczej –  największe przeboje dyskotek od lat 80. po klubowe nowości. DJ BABA działa na gliwickiej scenie od 20 lat. Obecnie można go usłyszeć w Klubie Don Kichot w Częstochowie i Tutto Bene w Gliwicach.

Data wydarzenia:
31 grudnia | godz. 20:00
Miejsce wydarzenia
PreZero Arena Gliwice, ul. Akademicka 50
Cena biletów:
od 40 zł
Kup bilet
Dodatkowe informacje:
W cenie drink na toast. Bilety w przedsprzedaży - 40 zł, w dniu wydarzenia - 50 zł.