plakat wydarzenia

Zbliża się Międzynarodowy Dzień Teatru a to świetna okazja by odwiedzić tajemniczą scenę mieszczącą się w podziemiach budynku CK Victoria przy ul. Barlickiego.

27 marca o godzinie 19.00 odbędzie się tu turniej aktorski na monolog Hamleta. Zapraszamy młodzież i dorosłych, amatorów i zawodowców, panie i panów by wziąć udział w tym niecodziennym wydarzeniu w roli aktora lub widza, lub w obu!. Dajcie nam zobaczyć Wasze wersje słynnego monologu, warianty kreacji w języku Szekspira lub w tłumaczeniu.

Jeśli nie po drodze Wam ze słynnym dramatopisarzem, możecie też przedstawić dowolny inny wiersz lub fragment prozy (zakładanie rajtuz też nie jest obowiązkowe).

Zapewniamy podstawowe rekwizyty, teleprompter lub pomoc tradycyjnego suflera a przede wszystkim – wspaniałą atmosferę.

Chętnych do udziału prosimy o zgłoszenia mailowe na adres edukacja@ckvictoria.pl lub telefoniczne pod numerem 32 444-28-12 wew. 15.

Wstęp bezpłatny.

Turniej będzie jednocześnie możliwością dołączenia do zespołu Teatru Magazyn prowadzonego przez pana Aleksandra Smolińskiego w Młodzieżowym Domu Kultury w Gliwicach.

Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru mają na celu promocję i międzynarodową wymianę informacji na temat teatru, pobudzenia kreacji i zwiększenia współpracy ludzi teatru, uświadomienia wagi sztuki i artystycznej kreacji w życiu codziennym, w celu wzmocnienia przyjaźni i więzi międzyludzkich.

Data wydarzenia:
27 marca | godz. 19:00
Miejsce wydarzenia
CK Victoria - Barlickiego 3, Gliwice
Wstęp bezpłatny