Napis koncert w ciemności. Czarne tło i złote wzory.

Zapraszamy na niezapomniany koncert w ciemności z wyjątkowym duetem i oryginalnym brzmieniem SKRZYPCE Z GITARĄ!!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję… Koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Podczas koncertu usłyszycie Państwo m.in Unchained Melody, Hit the Road Jack, Fly me to the Moon, Wonderful World, Pod Papugami i wiele innych…

Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach SKRZYPIEC I GITARY. W celu zapewnienia Państwu ochrony informujemy, że światła ewakuacyjne będą włączone podczas wydarzenia, zgodnie z procedurami bezpieczeństwa. Podczas koncertu otrzymacie Państwo czarne maski na oczy, które zapewnią pełną ciemność, tworząc niepowtarzalne wrażenia dźwiękowo-sensoryczne.

Gwiazdami naszego koncertu będą:
KAROL MIERNIKIEWICZ
 – altowiolista, wokalista. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie altówki na wydziale instrumentalnym prof. Ireny Albrecht. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalnym Jazz i Muzyka Estradowa w klasie dr.hab. Mariusza Klimka. Brał udział w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Panią mgr Elżbietę Zapendowską , mgr Lorę Szafran, pobierał lekcję śpiewu u doktor Anny Domżalskiej, prof. Dr hab. Anny Serafińskiej. Od wielu lat prowadzi bądź współtworzy zespoły muzyczne grając i śpiewając muzykę klasyczną , popową, jazzową. Laureat festiwali na szczeblach powiatowym, ogólnopolskim, międzynarodowym. W swym dorobku artystycznym realizował ponad sto koncertów.

BARTOSZ OSTROWSKI – gitarzysta. Związany z Akademią Muzyczną w Gdańsku. Uczęszcza do Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Laureat II miejsca w XXVII edycji konkursu artystycznego Młode Talenty, I miejsce w XXVIII edycji konkursu artystycznego Młode Talenty, II miejsce w V edycji Festiwalu Piosenki Gitarowej organizowanego przez Katarzynę Melcher w Warszawie w składzie duetu Catch My Breath. Jest czynnym muzykiem, wystąpił na wielu koncertach muzyki rozrywkowej na terenie całej Polski.

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami skrzypiec i gitary, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Lokalizacja: Gliwice Scena Bojków ul.Parkowa 5, 44-141 Gliwice


Organizator: Konserwatorium Muzyczne

Wydarzenie zewnętrznego organizatora. CKV nie odpowiada za zmiany w repertuarze.

Data wydarzenia:
23 marca | godz. 17:00
Miejsce wydarzenia
CK Victoria - Scena Bojków, ul. Parkowa 5, Gliwice
Cena biletów:
69 zł
Kup bilet