Reklama spektakli i warsztatów artystycznych dla całych rodzin. Odbędą się trzy spotkania: Przygody Pipi, Królowa Śniegu, Bałwany chcą odmiany

Centrum Kultury Victoria w Gliwicach w ramach cyklu „W świecie bajki” zaprasza na spotkanie z trzema śniegowymi bałwanami, w rolę których wcielą się aktorzy Teatru Muzycznego Wit-Wit. Po spektaklu odbędą się warsztaty – wprowadzenie do improwizacji.

INFORMACJA O ZAPISACH

„Bałwany chcą odmiany” to zabawna opowieść o trzech śniegowych bałwanach, które nie mogą już znieść zimna i mrozu, dlatego pragną odmienić swój los. Bałwany, które chcą się ogrzać? Czemu nie!  Z pomocą przychodzi im Bury Kot, wymyślając różne „rozgrzewające” zabawy. Pomysły Burego Kota są bardzo ciekawe, ale kiedy do ich realizacji zabierają się śniegowe bałwany…

Na szczęście wszystko kończy się szczęśliwie, a nasi bohaterowie dochodzą do wniosku, że „tam, gdzie śnieg znany, mróz i zimno lubią bałwany”.

„Bałwany chcą odmiany” to bajka muzyczna, pełna śpiewu i tańca. Szybkie zwroty akcji, niekonwencjonalna gra aktorska niejednokrotnie oparta na klasycznej klaunadzie i częste interakcje zapewniają małym widzom świetną zabawę i dużo zdrowego śmiechu.

Postaci: Duży Bałwan, Średni Bałwan, Mały Bałwanek, Bury Kot

„W świecie bajki” to cykl bezpłatnych spotkań skierowanych do całych rodzin. Rozpoczynamy spektaklem – głównie z myślą o dzieciach, chociaż jesteśmy pewni, że uśmiech będzie gościł także na twarzach rodziców i dziadków. Druga część spotkania to warsztaty artystyczne. W planie m.in. praca z rekwizytem, dykcja i wokal, reżyseria planu żywego. Partnerem projektu „W świecie bajki” jest Teatru Muzycznego Wit-Wit, który w tym roku świętuje 20-lecie istnienia.

Data wydarzenia:
7 stycznia | godz. 11:00
Miejsce wydarzenia
Centrum Sportowo-Kulturalne "Łabędź"
Wstęp bezpłatny
Dodatkowe informacje:
Bajka dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat.