Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca:

spektakl „Wszystko w rodzinie”. Uwaga, to zabójcza dawka humoru!

21 maja o godz. 19:00 Teatr Miejski w Gliwicach zaprasza na premierę spektaklu „Wszystko w rodzinie” w reżyserii Andrzeja Nejmana, popularnego aktora, a zarazem specjalisty od skutecznego rozbawiania publiczności.

Na deski gliwickiego Teatru już wkrótce trafi jedna z najzabawniejszych fars mistrza tego gatunku Raya Cooneya. Widzowie będą musieli się mocno trzymać foteli żeby z nich nie spaść ze śmiechu.

Ray Cooney to autor uwielbianych przez widzów sztuk takich jak Mayday, Mayday 2, czy Okno na parlament. To tytuły, które nigdy nie zejdą z teatralnych desek. Wszyscy je uwielbiamy. Z ekscytacją i przyjemnością przygotowuję w Gliwicach Wszystko w rodzinie” – mówi Andrzej Nejman.

W słynnym szpitalu Św. Andrzeja w Londynie personel przygotowuje się do wystawienia świątecznego przedstawienia dla pacjentów. Jednocześnie najlepszy lekarz, wysokiej klasy specjalista doktor Mortimore przygotowuje się do wygłoszenia wykładu, który ma mu przynieść awans i sławę. Porządek tego dnia zostaje jednak zaburzony przez nagłe pojawienie się pewnej znajomej… Dawne romanse doktora Mortimora zmuszają go do nerwowych kombinacji i absurdalnych działań. Co z nich wyniknie? Z pewnością niezły ubaw.

Przygotowaliśmy rozrywkowy hit, w którym królują: dowcip, zawrotna akcja, błyskotliwe dialogi, i … idiotyczne decyzje bohaterów.  Reżyserska ręka Andrzeja Nejmana oraz poczucie humoru naszego zespołu aktorskiego są gwarancją doskonałej zabawy.  Wszystko w rodzinie nie jest spektaklem dla nudziarzy. Bo przecież tylko pozbawieni humoru ponuracy nie mający zdrowego dystansu do samych siebie sprowadzają na nas wszelkie nieszczęścia i smutki! Ich do teatru nie zapraszamy, ale wyłącznie tych, którzy lubią od czasu do czasu pośmiać się do rozpuku. – mówi Grzegorz Krawczyk, dyrektor Teatru Miejskiego w Gliwicach.

Premiera spektaklu odbędzie się 21 maja o godz. 19:00, spektakl zobaczycie także 22, 26, 27, 28 i 29 maja.

Więcej o spektaklu na stronie internetowej: www.teatr.gliwice.pl.

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

Data wydarzenia:
21 maja | godz. 19:00
Miejsce wydarzenia
Teatr Miejski w Gliwicach, ul. Nowy Świat 55 – 57
Cena biletów:
70 zł
Kup bilet