Grafika przedstawiająca informacje o warsztatach związanych z wydarzeniem na Majówkę. Beżowe tło i niebiesko-czerwone elementy.

W niedzielę 30 kwietnia, Aleja Przyjaźni zamieni się w Aleję Sztuki. Jednym z artystycznych wydarzeń czekających na nas tego dnia będzie plener malarski.

Nieograniczona wyobraźnia, płótna oraz farby i pędzle przerodzą się w działania twórcze w centrum miasta. Temat przewodni to impresjonizm. Poznamy genezę powstania plenerów malarskich, dowiemy się, jak stworzyć własne farby, czym jest tempera jajeczna, a ostatecznie – przelejemy na płótno swoje wizje. W plenerowej pracowni artystycznej wspólnie stworzymy pracę plastyczną, gdzie nasze impresje nabiorą kształtu, pełnego barw i nietuzinkowych pomysłów. Instruktorami będą artyści związani z pracownią DaVinci z Gliwic.

Na wydarzenie obowiązują zapisy. Formularze zapisu w poniższych linkach:

Jeśli przekroczona zostanie liczba zgłoszeń to formularz będzie nieaktywny, prosimy o kontakt telefoniczny w celu wpisania na listę rezerwową, tel: +48 32 444 28 12, wewn. 15.

O wydarzeniach na Alei Sztuki dowiesz się więcej na stronie: https://ckvictoria.pl/wydarzenie/majowka-z-kultura-aleja-sztuki-warsztaty-i-koncert-sambora-dudzinskiego-dzwiekowiazalka/

Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych miłośników sztuki!