Grafika z informacjami o dniu otwartym studium baletowego. Na zdjęciu młodzi ludzie tańczący na scenie.

22 kwietnia swoich sił będą mogli spróbować młodzi ludzie, którzy kochają śpiewać, tańczyć, marzą o występach na scenie. Na dzień otwarty zaprasza Państwowe Policealne Studium Wokalno-Baletowe w Gliwicach.

 Tego dnia będzie można poznać szkołę, uczestniczyć w otwartych lekcjach śpiewu, tańca, stepu i gry aktorskiej, zweryfikować swoje predyspozycje wokalne, taneczne i aktorskie.

Dzień otwarty zaplanowano w godz. 9.00 – 14.00 w gmachu Teatru Miejskiego w Gliwicach ul. Nowy Świat 55, gdzie mieści się siedziba studium. Obowiązują zapisy mailowe: sekretariat@pszwb.pl (w tytule proszę wpisać: Dzień otwarty – uczestnik).


Studium #madeingliwice

Państwowe Policealne Studium Zawodowe Wokalno-Baletowe w Gliwicach to miejsce, w którym spełniają się artystyczne marzenia. Podczas sześciu semestrów edukacji, słuchacze nie tylko uczą się i rozwijają, ale mają wiele okazji, by uczestniczyć w profesjonalnych realizacjach. Od roku 1983 studium ukończyło kilkuset absolwentów, z których większość możemy oglądać i słuchać na polskich i zagranicznych scenach muzycznych.

Posłuchaj podcastu, który nagraliśmy z okazji 40-lecia istnienia studium