Grafika informująca o wydarzeniu.

Emocje rosną! Już tylko dni, godziny (!) dzielą nas od koncertowego pożegnania wakacji SHOW OFF FEST 2023 w Gliwicach. To będzie impreza – petarda. W najbliższą sobotę (2.09.2023) przy ul. Bojkowskiej 35A wystąpią: Fisz Emade Tworzywo, NANGA, Dziwna Wiosna, RAT KRU, PROJEKT01. Nie zabraknie też czasu i przestrzeni na relaks, rozmowy, twórcze działania. 

O godzinie 18.00 przy gliwickiej Cechowni wystartuje SOCIALzone. Zajrzyj do strefy ART i zacznij zabawę od stworzenia swojego festiwalowego wizerunku – obsyp się brokatem, zrób błyszczący tatuaż, pomaluj swoje ubrania. Tak wystylizowani wpadnijcie do przestrzeni InstaBox i zróbcie rewelacyjne zdjęcia i filmy, opublikujcie je w Internecie i pokażcie, jak bawią się Gliwice (dodaj: #showoff #showofffest).

Pierwszy koncert rozpocznie się o 19.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

– Show Off Fest od pierwszej edycji zaprasza artystów-muzyków, którzy ciągle poszukują nowego brzmienia – lub już znaleźli własną drogę. Piszą bardzo dobre teksty i komponują muzykę obok, której trudno przejść obojętnie. Możemy ich spotkać na letnich, plenerowych festiwalach, m.in.: Off, Opener, Męskie Granie, Pol’and’Rock, Letnie Brzmienia. Wszyscy świetnie wypadają na żywo, a to dla nas jest najważniejsze. Zapraszamy na wyjątkowe, koncertowe pożegnanie wakacji. – mówi Łukasz Kwaśniewski, zastępca dyrektora Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.

PROGRAM WYDARZENIA

18:00 – SOCIALzone | ARTzone, CHILLzone, GASTROzone

19:00 – PROJEKT01

20:00 – NANGA

21:20 – DZIWNA WIOSNA

22:40 – FISZ EMADE TWORZYWO

00:00 – RAT KRU

2:00 – Zamknięcie SOCIALzone

POZNAJ ARTYSTÓW SHOW OFF | SPRAWDŹ, JAK DOJECHAĆ? (link)

Zapraszają organizatorzy: Miasto Gliwice, Centrum Kultury Victoria w Gliwicach, Cechownia Gliwice, EMT Systems.

Partnerzy: Qubus Hotel Gliwice, PKM Gliwice, PreZero Arena Gliwice