Grafika informująca o możliwości wynajęcia budki na jarmark bożonarodzeniowy. Napisy plus rysunek przedstawiający budkę na jarmarku.

Sprzedaj swoją sztukę na jarmarku w Gliwicach – taką propozycję kierujemy do twórców i twórczyń z naszego miasta. W Wasze ręce w grudniu oddamy jedną z budek – będziecie mogli ją wynajmować na poszczególne dni, by sprzedawać tam wytwory autorskiej pracy.

Czekamy na zgłoszenia rękodzielników, rzemieślników, twórców, stowarzyszeń i fundacji. Mamy nadzieję, że wypełnicie jedną z budek – okraszoną szyldem „Made in Gliwice” – swoim talentem. 

Zasady są proste:

  • budkę będzie można wynająć w terminie od 2 do 22 grudnia – na poszczególne dni wg dostępności
  • płatność za dzień: poniedziałek – czwartek 100 zł + VAT, piątek – niedziela 200 zł + VAT
  • budka powinna być czynna w godz. 12.00 – 20.00
  • to propozycja dla ludzi z Gliwic i powiatu gliwickiego
  • nie trzeba mieć zarejestrowanej działalności gospodarczej

Zainteresowani swoje zgłoszenia powinni przesłać do 13 listopada na adres nabory@gtwgliwice.pl. Napiszcie kilka słów o sobie, zostawcie dane kontaktowe, załączcie zdjęcia z produktami, które chcecie sprzedawać oraz wskażcie dzień/dni, które są dla Was interesujące.


#madeingliwice

Ten rok upływa w Centrum Kultury Victoria w Gliwicach pod hasłem „Made in Gliwice”. Postawiliśmy sobie za cel promocję artystów i artystek z naszego miasta, których prezentujemy szerszej publiczności. Regularnie publikujemy na Spotify podcasty z ich udziałem, na naszej stronie tworzymy bazę gliwickich twórców, w każdą sobotę w Magazynie Kulturalnym w Radiu CCM oddajemy im głos. Teraz czas na kolejny ruch – #madeingliwice wkroczy na Gliwicki Jarmark Bożonarodzeniowy.

WIĘCEJ O MADE IN GLIWICE


Regulamin Gliwickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego 2023