Grafika informująca o wydarzeniu.

Już tylko miesiąc dzieli nas od SHOW OFF FEST – petardy na pożegnanie wakacji. Odliczamy niecierpliwie! Na scenie, która stanie przy ul. Bojkowskiej 35 A, wystąpią doskonali artyści. Uzupełnieniem wydarzenia będzie kolorowa, błyszcząca, wyjątkowa (!) SOCIAL ZONE – strefa relaksu, spotkań, kreatywnej zabawy. Mamy nadzieję, że tą propozycją osłodzimy Wam powrót do wrześniowych obowiązków.

To będzie druga edycja SHOW OFF. Pierwsza zdobyła sympatię publiczności, więc nie mogliśmy tego wydarzenia nie powtórzyć. I tym razem na naszej scenie staną artyści, którzy odważnie łączą style, piszą wartościowe, ponadczasowe teksty i – co najważniejsze – dają rewelacyjne koncerty! Na SHOW OFF FEST 2023 wystąpią: Fisz Emade Tworzywo, NANGA, Dziwna Wiosna, RAT KRU, PROJEKT01

SHOW OFF FEST ma być też czasem relaksu, zabawy, spotkań z przyjaciółmi w przyjaznej, kreatywnej atmosferze. Zapraszamy Was więc do wyjątkowej SocialZone. Z wielką radością Was ugościmy najlepiej, jak potrafimy. To będzie potrójne, mocne uderzenie: CHILLzone – relaks i rozmowyGASTROzone – kolorowe bary i przepyszne jedzeni i ARTzone – miłośnicy socialmediów oszaleją! W przestrzeni DAJSE stworzycie swój festiwalowy look: ozdobicie twarz diamencikami, farbą i brokatem, zrobicie tatuaże, a swoje ciuchy przerobicie na prawdziwe dzieła sztuki! Z gotowym lookiem uderzycie do specjalnie przygotowanych festiwalowych ścianek instabox, gdzie zrobicie superkreatywne zdjęcia i filmy!

Zabawa wystartuje o godzinie 18.00, koncerty rozpoczną się o 19.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ (link)

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB (link)

Organizatorzy: Miasto Gliwice, Centrum Kultury Victoria w Gliwicach, Cechownia Gliwice, EMT Systems

Partnerzy: Qubus Hotel Gliwice, PKM Gliwice, PreZero Arena Gliwice

Media: Dzisiaj w Gliwicach, Nowiny Gliwickie, Radio CCM