Grafika reklamująca wydarzenie

Kolejny rok szkolny dobiega końca  – nadszedł więc czas na LABĘ! Wakacyjna oferta kulturalnych zajęć dla dzieci już czeka!

LABA, czyli Laboratorium Aktywności Bardzo Kulturalnych to kreatywne zajęcia dla dzieci organizowane w okresach wakacyjnych. Zarówno w ferie zimowe, jak i w letnie wakacje zapewniamy dzieciom świetną zabawę. Z Victorią nie ma nudy!

Tego roku przygotowaliśmy warsztaty dla dzieci z klas I-IV, spośród których każdy młody zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Czekają na Was zajęcia teatralne, muzyczno-taneczne, plastyczne, kreatywne i inne. Zajęcia odbywać się będą w godzinach porannych lub popołudniowych, w siedzibie Victorii przy ul. Barlickiego 3 oraz w Centrum Sportowo-Kulturalnym “Łabędź”.

 

HARMONOGRAM ORAZ ZAPISY – KLIKNIJ TUTAJ (link)

 

CO CZEKA MŁODYCH AKTYWNYCH?

Warsztaty teatralne prowadzone przez panią Tetianę Fisunovą, aktorkę o lalkarkę. W czasie zajęć stworzymy własne lalki teatralne, nauczymy się jak je animować i stworzymy krótki spektakl.

Warsztaty ruchowo-taneczne prowadzone przez panią Grażynę Pilichowicz, trenerkę zespołu mażoretkowego „PANTERY”. Razem z nią przypomnimy sobie klasyczne gry i zabawy ruchowe, które pozwolą nam uwolnić nadmiar energii i spróbujemy poznać kilka podstawowych kroków i tricków mażoretkowych.

Warsztaty sportowe z elementami judo prowadzone przez utytułowanych trenerów UKS „KATAGURUMA”. Razem z nimi będzie okazja do wspólnych sportowych szaleństw oraz poczynienia pierwszych kroków w judo.

Pomysłowy Dobromir czyli zajęcia majsterkowania prowadzone przez panią Zenonę Pilarek. Pod jej okiem nauczymy się jak bezpiecznie pracować z podstawowymi narzędziami by stworzyć takie rzeczy jak hotele dla owadów czy figury z butafory.

Warsztaty muzyczno-taneczne prowadzone przez panią Danutę Waller i Sebastiana Thiel’a, nauczycieli dziecięcego zespołu wokalno-tanecznego „GWAR”. Podczas zajęć będzie okazja do wspólnego śpiewania, stworzenia układu tanecznego a może nawet nakręcenia teledysku?

Warsztaty animacji poklatkowej prowadzone przez panią Agatę Niźnikiewicz, fotografkę i artystkę. Razem z nią nauczymy się jak w prosty sposób stworzyć od podstaw krótki film animowany.

Warsztaty plastyczne prowadzone przez panią Katarzynę Bąk i panią Martę Zacharę ze Stowarzyszenia na rzecz rozwoju kultury „MELINA”. Warsztaty będą okazją do poznania i doskonalenia wielu technik plastycznych i stworzenia małych dzieł sztuki.

Warsztaty kreatywne prowadzone przez panią Agatę Niźnikiewicz, fotografkę i artystkę. Podczas zajęć skupimy się na malowaniu na tkaninie by potem móc zadawać szyku niepowtarzalnymi, ręcznie zdobionymi, torbami lub koszulkami.

Warsztaty rękodzieła prowadzone przez panią Jadwigę Zawadę, niestrudzoną propagatorkę sztuki rękodzielniczej. W jej pracowni poznamy mnóstwo różnych technik plastycznych i stworzymy masę pięknych drobiazgów.

Gwarne warsztaty ruchowo-taneczne prowadzone przez panią Danutę Waller prowadzącą na co dzień zespół wokalno-taneczny GWAR. Zajęcia będą okazją do zabawy i wspólnego stworzenia układu tanecznego.

Kreatywne Łabędy – warsztaty prowadzone przez panią Agnieszkę Bargiełę to okazja do uwolnienia pasji twórczej, jaka tkwi w każdym dziecku. Różne techniki plastyczne i ciekawe inspiracje przyczynią się do stworzenia wielu pięknych dzieł.

Teatralne Łabędy – warsztaty prowadzone przez panią Renatę Spinek. Aktorka teatralna i wykładowczyni podzieli się z nami tajnikami swojego zawodu i pomoże wspólnie wystawić etiudę teatralną.

Aktywne Łabędy – warsztaty prowadzone przez panią Grażynę Pilichowicz, trenerkę zespołu mażoretkowego „PANTERY”. Razem z nią przypomnimy sobie klasyczne gry i zabawy ruchowe, które pozwolą nam uwolnić nadmiar energii i spróbujemy poznać kilka podstawowych kroków i tricków mażoretkowych.