Zapraszamy młodzież ze szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych do udziału w 69. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. OKR to nie tylko konkurs, to również okazja do spróbowania swoich sił na scenie i zagłębienia się w świat literatury i teatru.

Zanim jednak przystąpi się do etapu ogólnopolskiego, trzeba przejść przez eliminacje powiatowe, regionalne i wojewódzkie. Wydaje się to trudnym zadaniem ale najtrudniejszy jest zawsze pierwszy krok a ten będziecie mogli wykonać w przyjaznej atmosferze teatru Stara Kotłownia. Będzie tu okazja nie tylko do występu ale też konsultacji z jurorami, którzy doradzą i udzielą wskazówek na przyszłość wszystkim chętnym do rozmowy uczestnikom.

Przesłuchania planowane są na wieczór 5 kwietnia ale nie wykluczamy prowadzenia ich przez 2 dni (5-6 kwietnia) jeśli zgłosi się dużo osób.

Partnerem wydarzenia jest Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach.

Do pobrania poniżej znajdziecie regulamin, karty zgłoszeń, informację oraz zgodę na przetwarzanie danych. Przesłanie poprawnie wypełnionej karty i zgód na adres edukacja@ckvictoria.pl jest warunkiem zgłoszenia do udziału. Zgłoszenia można też złożyć osobiście w CKV (al. Przyjaźni) w godzinach pracy sekretariatu (PN-PT godz. 8.00-16.00)

Na prośbę zainteresowanych, przedłużyliśmy termin nadsyłania zgłoszeń do 1 kwietnia!

 Regulamin 69.OKR

2024 69.OKR zgody

OKR_2024_Klauzula_RODO

Karty zgłoszeń:

69. OKR zgłoszenie w kategorii recytacja i wywiedzione ze słowa

69. OKR zgłoszenie w kategorii teatr jednego aktora

69. OKR zgłoszenie w kategorii poezja śpiewana

 

Data wydarzenia:
5 kwietnia | godz. 18:00
Miejsce wydarzenia
CK Victoria - Barlickiego 3, Gliwice
Wstęp bezpłatny