Grafika informująca o wydarzeniu.

Zrobimy hałas na ulicy Średniej już po raz 10.!

 

Cała Naprzód, Wiewiórka Na Drzewie, Ministerstwo Śledzia i Wódki i WY – nasza najlepsza pod słońcem, hałasująca oraz pomagająca publiczność to integralne elementy układanki jaką jest Hałas Miasta!

Dlatego też nie może Was zabraknąć 29 czerwca na ul. Średniej. Bądźcie częścią tego niezwykłego wydarzenia!

Zagrają:

OSKAR MIR

Archaizmy, elegancja i zaskakujące połączenie XIX-wiecznej, romantycznej wrażliwości z wtrąceniami ze świata podziemnego życia miasta, z imprez techno i rave. Oskar Mir to wokalista. Opisuje swoją muzykę krótkim sformułowaniem: ,,lubię Niemena i techno”.

WIEWIÓRKA NA DRZEWIE

Ma w sobie swojski Śląsk i słoneczną Hiszpanię, radość i pozytywne wibracje, jest bombą energetyczną z opóźnionym zapłonem. W piosenkach można usłyszeć ciepłe hiszpańskie rytmy, rock’a, reggae i ska. Od początku nakręcają trybiki akcji „Hałas Miasta”.

SKORUP & LIVE BANDZIORS

To kolektyw specjalizujący się w prezentowaniu muzyki Hip-Hop w towarzystwie żywych instrumentów. Punktem wyjściowym są teksty znane słuchaczom z płyt śląskiego watażki Skorupa, oraz beaty JazBrothers i Jazz Gang Beatz. Za perkusyjny ogień odpowiada Pan od perkusji. Na żywo wybrzmiewają także dźwięki wibrafonu (Łukasz Ciesiołkiewicz) oraz saksofonu i skreczy (DJ Jazzy M). Wokalne wsparcie dla Skorupa dają bracia Jaz. To unikatowy flowklor, przemyślane słowo, żywa, pozytywna energia i szacunek dla słuchaczy.

 

Wydarzenie poprowadzi:

POZYTON SOUND

Gliwicki skład powstały na początku 2011 roku – dwa muzyczne żywioły, tworzące energetyczną bombę, zarówno na scenie, jak i na co dzień. Energetyczny dancehall, melodyjne reggae i hip-hopowy pazur tworzą mocne sceniczne show.

WJAZD FREE

Wstęp na wydarzenie jest wolny, zapraszamy jednak do wsparcia Krystiana Leśniaka – niepełnosprawnego podopiecznego Stowarzyszenia „Cała Naprzód”. Na festiwalu spotkacie wolontariuszy z puszkami i terminalem płatniczym. Liczymy na Waszą pomoc! Więcej o Krystianie: https://calanaprzod.org/podopieczni/lesniak-krystian/

 


Wydarzenie wspierają: Ministerstwo Śledzia i Wódki – Gliwice Traffic Tech MoonCraft Maldrew. Wydarzenie organizowane przy wsparciu Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.

Data wydarzenia:
29 czerwca | godz. 17:00
Miejsce wydarzenia
ul. Średnia w Gliwicach
Wstęp bezpłatny